📦 Eşya Paketleme

Ev Eşyası paketleme

Eşya Paketleme Hizmeti

Ev Eşyası Paketleme, Hepimiz için ev taşımak korkulu bir rüyadır. Eşyalarımıza zarar vermeden özenle toplayıp, paketlemek ve araçlara yerleştirmek büyük bir özen ve güç istemektedir. Günler öncesinden stresi çöker üstümüze, yaşayacağımız yorgunlukta yanımıza kar kalır. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları artık bu korkulu rüyadan bizleri uyandırıp, elimizi hiçbir şeye değdirmeden hiçbir olumsuzluk yaşatmadan adres değişikliklerimizi yapmaktadırlar.

Mutfak Eşyası Nasıl Toplanır ?

Ev Eşyası Paketleme Firmalar tarafından paketlemelerde kullanılmakta olan malzemeler en kaliteli ürünlerden tercih edilmekle kalmayıp, her seferinde eşyalara yeni malzemeler

kullanılması adına genellikle tek kullanımlık ürünleri tercih etmektedirler. Bu firmaları tercih eden kişilere firmalara ödemiş oldukları ücretler haricinde yapmış oldukları masraflardan dolayı bir sonraki tercihlerinde çok dikkatli olmaktalar.

Paketleme Nasıl Yapılır?

Yıllardır sektörde vermiş oldukları hizmetlerle kendilerini geliştirmekte ve yenilemekte olan. Gaziantep Ev Eşyası Paketleme firmaları müşteri memnuniyetine vermiş oldukları önemler doğrultusunda onlara hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmamak adına büyük bir titizlikle çalışmaktalar. Firmalar bünyesinde kullanılmakta olan asansör sistemi yalnızca taşınmaların sürelerini kısaltmakla kalmayıp aynı zamanda dar merdivenlerde sağa sola çevrilmeye çalışılan ve darbeler alarak kırılıp çizilen eşyalarında sorunsuzca taşınmalarını sağlamaktadır.

Taşınırken Tabaklar Neyle Sarılmalı

Ayrıca bu özel sistem ekibinde daha az yorulmasını sağlayarak taşınmaların daha stressiz geçmesini sağlamaktadır. Ev Eşyası Paketleme ile her zaman pozitif olan güler yüzlü ekip, yapmış oldukları işin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak çalışmalarına devam etmektedir. Kendi eşyalarıymış gibi özen göstermiş oldukları eşyaların eski yerlerinde paketledikleri halleri gibi yeni yerlerine ulaştırmanın ve ev sahiplerine gönül rahatlığı ile teslim etmenin keyfini yaşayan ekip, her daim olumlu tepkiler almaktadır. Firmalarda kullanılmakta olan araçlarda oldukça geniş araçlar olup, eşyalar rahatlıkla problem yaşanmadan taşınmaktadır. Yolculuk sırasında sorun yaşanmaması adına araçlara düzenli olarak bakım ve onarımları yapılarak hazır şekilde bekletilmektedir.

Gaziantep Ev Eşyası Paketleme hizmetleri

Ev Eşyası Paketleme Artık bu kadar özel hizmetler karşısında kendimizi gereksiz yükler

altına sokmamıza gerek yok. Bizler normal günlük akışımıza devam ederken hatta bizler tatillerimizi gerçekleştirirken evden eve nakliyat firmaları eşyalarımızı büyük bir titizlikle toparlayıp, paketlemekteler. Eşyalar belli bir düzen içerisinde araç içerisinde yerleştirilmekte olup. Bu sayede seyahat sırasında yol durumlarından kaynaklı olarak gerçekleşmekte olan sallantılar sırasında çarpmalardan kaynaklı sorunlarda yaşanmayacaktır.

A dan Z ye her bir ayrıntı en iyi şekilde düşünülmektedir. Sizler firmalar ile irtibata geçip gerekli fiyat teklifleri aldıktan sonra. Sağlanan anlaşmalardan kısacık süreler içerinde ekip verilen adreslere gelmektedirler. Adreslere gelen ekip ev içerinde gerekli analizleri yaptıktan sonra belirlemiş oldukları planlar doğrultusunda eşyaları toplamaktadırlar. Kurulum ve montaj gerektiren her bir parçayı da özenle söküp paketlemek olan ekip. Yine aynı özenle yeni adreslerinde yeniden kurarak yerleştirmektedirler.

   İyi bir firma Ev Eşyası Paketleme işini önem vermeli verdiği önem ile değerini arttırır ve iyi bir evden eve nakliyat firması olma yolunda kendini geliştirir Bu gelişmeler ile seçkin bir firma olur ve herkesin gözünde büyür işte böyle bir firma ne gibi bir hizmet sunmalı bunun yanıtı ise : Kullanacağı malzemeler çok iyi olması gerekir ve eşyanız zarar vermeden taşındığında malzeme çok iyi korumalı korumaz ise eşyanız zarar gelir. Bu konu hakkında söyleyeceklerimiz bu kadardır iyi bir firma bu saydıklarımızın bazılarını değil hepsini bulundurmalıdır.

Evden eve taşımacılık nasıl olur?

Kendine müşteri memnuniyetini prensip etmiş bir firmayız. Müşterilerimizin bize verdiği öneriler ile yolumuza devam ediyoruz. Herkes gibi basit bir bilinen diğer firmalardan farklıyız ve farklı olmaya devam ediyoruz.

Buz Dolabın Taşınması

Buzdolabı taşınmadan önce içi boşaltılmalı. Daha sonra firmamız personelleri özenli bir ambalaj yaparak gerek hassasiyet ile evinize taşımasını yapar. Yeni eve taşındıktan sonra fişi hemen takılmamalı. Buzdolabı markasına göre teknik servislerin gerektiği saat aralığında fişe takın.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Paketleme işlemleri sırasında doğru malzemelerin kullanılması çok önemli demiştik. Örneğin nakliyat sırasında büyük özen gösterilmesi gereken elektronik eşyalar. Önce kağıtlara sarılmakta, daha sonra da havalı naylonlarla desteklenmektedir.

Evim Nakliyat Hep Yanınızda

Evden eve nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat, parça eşya sevkiyatı ve asansörlü nakliyat gibi tüm taşımacılık hizmetlerinde büyük bir titizlikle gerçekleştirilen paketleme işlemleri sayesinde eşyalarınız herhangi bir darbe, sürtünme ve düşme gibi durumda koruma altına alınmaktadır.

 

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde. Eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Evim Nakliyat da müşterisine sunduğu nakliyat hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlama çalışmaları ile vermekte. Eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

 

Özel Ambalaj ve Paketleme Malzemeleri

Evim Nakliyat, taşımacılık işlemlerine geçmeden önce verdiği paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde. Karton fıçı, streç bant, koli bandı, bant ve karton koli gibi malzemeler kullanmaktadır. Tüm bu malzemelerin kaliteli olmasına özen gösteren Nakliyat firması. Müşterisinin eşyasına, kendi eşyası gibi davranmakta ve büyük bir titizlikle çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eşya Paketleme ve ambalajlamadan önce eğer de monte edilmesi gereken eşyalar varsa onları da alanında uzman bir marangoz eşliğinde yapan firma, daha sonra bu parçaların da paketlenmesini sağlamaktadır.

Her türlü nakliyat ihtiyacınızda yanınızda olan Evim Nakliyat. Paketleme ve ambalajlama işlemlerinde de başarılı olması nedeniyle müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Call Now ButtonTeklif Al